in

KUP KRALJA Sosijedad korak bliže finalu

Prvi meč polufinala Kupa kralja, Real Sosijedad – Mirandes završen je pobedom domaćina, 2:1 (2:1). Ekipa iz Sen Sebastijana napravila je iskorak ka finalu ovog takmičenja.

LA LIGA: Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,95 na pobedu Valensije protiv Atletik Madrida. Meč je zakazan za petak u 21 čas.

Drugi član elite među četiri najbolje ekipe u završnici Kupa kralja došao je do prednosti u devetom minutu. Ojarzabal je bio strelac sa bele tačke. Prethodno je Onaindia je srušio protivničkog igrača. Ojarzabal je bio siguran.

U 39. minutu Mirandes je stigao do izjednačenja. Aias je odlično prihvatio loptu Malse i poslao loptu u donji desni ugao.

Samo tri minuta je tinjala nada gostiju. Već u 42. Odegard je je bio pribran, odlično odreagovao i odbijenu loptu poslao u gol.

Obe ekipe su do kraja susreta imale po jednu-dve šanse, ali bez veće opasnosti po protivnički gol.