in

LA LIGA Spektakl, šest golova na “Viljamarinu”

Spektakularan meč viđen je na otvaranju 25. kola La Lige. Posle preokreta, gost odnosi bod sa stadiona “Benito Viljamarin”: Betis – Majorka 3:3 (2:2).

Na meču Selta Vigo – Leganes, naša kladionica nudi kvotu 4.65 za igru X-1.

Majorka je ubedljivo najslabiji gost u Španiji i na dosadašnjih 11 mečeva na strani osvojila je samo bod, uz ukupno sedam datih golova. Da je spremna na nešto više, ekipa sa Baleara pokazala je u 16. minutu kada je povela golom Kuća. Ipak, samo tri minuta kasnije, Kanales je sa penala izjednačio.

Novu prednost gostima doneo je Budimir, ali je ubrzo Betis dobio novi penal. Ovog puta, siguran je bio Nabil Fekir.

Početkom nastavka, veteran i klupska legenda Hoakin je doneo potpuni preokret. Za i te kako vredan remi u borbi za opstanak, pobrinuo se Kubo, dvadesetak minuta pre kraja.