in

OSVOJILI SAMO BOD Novi neuspeh Dinge i Pavlovskog u Belorusiji

Fudbaleri Dinama iz Minska osvojili su u subotu samo bod u 10. kolu šampionata Belorusije. Oni su kao gosti odigrali nerešeno sa Vitebskom 1:1 (1:1).

KUP BELORUSIJE: Kvota u MaxBetu na trijumf BATE Borisova protiv Dinamo Bresta je 1.80.

Dinamo je poveo već u petom minutu golom Bahara na asistenciju Klimoviča. Ipak, to mu nije pomoglo da trijumfuje peti put ove sezone.

Vitebsk je izjednačio u 19. minutu preko Nikolaeskua, kojem je asistirao Gurenko. Ispostavilo se na kraju da je to bio konačan rezultat. Preslabo od ekipe koja je na početku sezone najavljivala borbu za titulu.

Oba srpska fudbalera u redovima tima iz Minska, Marko Pavlovski i Dominik Dinga, odigrali su ceo meč. Pavlovski je dobio žuti karton u 54. minutu, jedan od četiri koje je sudija Stetsurin pokazao igračima Dinama u drugom poluvremenu.

Ranije u subotu Energetik je kao gost savladao Isloč sa 2:1 (1:1), dok su Slusk i Ruh podelili bodove – 1:1 (0:0).